fbpx
Події
Принц Гаррі хвилюється за Меган і розробив план, щоб захистити її від надмірної уваги журналістів, а також від спілкування з батьком

Британська королівська сім’я серйозно стурбована тим, що говорить в пресі батько герцогині Сассекської Меган – Томас Маркл пише ТСН

Чоловік герцогині – принц Гаррі переживає за Меган і налаштований захистити її від надмірної уваги журналістів, а також від спілкування з батьком.

Наближені до Кенсінгтонського палацу джерела розповідають, що слова Томаса Маркла дуже рaнять дочку, але відновлювати спілкування Меган не поспішає, тому що не знає, чого можна очікувати від батька наступного разу. Крім того, що в королівській сім’ї розробили план дій на випадок нових скандальних ситуацій з боку батька герцогині, принц Гаррі також подбав про те, щоб його дружину ніхто не турбував з боку преси.

Повідомляється, що принц заборонив своїм друзям спілкуватися з пресою, ті, хто порушать цю заборону більше не будуть входити в коло близьких друзів герцога і герцогині Сассекських.

Читайте також: DZIDZIO І ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ПОКАЗАЛИ СПІЛЬНУ ВІДПУСТКУ НА МОРІ (ФОТО)

Минулої суботи принц і його дружина, нагадаємо, відвідали весілля друзів, а зараз планують вирушити за місто в замок Белморал і провести літні канікули в компанії королеви Єлизавети II. На публіці ми побачимо королівську пару не раніше вересня.

facebook