fbpx
Дозвілля
Принц Чарльз вигадав для Меган Маркл “дивне” прізвисько

Поки дружина принца Гаррі Меган налагоджує зв’язок з його бабусею, королевою Єлизаветою II, батько її коханого, принц Чарльз за невісткою душі не чує.

Ще до весілля Гаррі з Меган Чарльзу наречена сина сподобалася, а коли вона попросила повести її під вінець, взагалі почав сприймати як доньку, пише “ТСН“.

Цікаво, що принц Чарльз вже вигадав невістці дивне, але, водночас, миле прізвисько. Він називає Меган… вольфрамом.

Подейкують, що таку кличку герцогиня Сассекська отримала через те, що своїм характером та внутрішнім стрижнем нагадує Чарльзу саме цей хімічний метал.

“Це прояв ніжності з його боку. Принц Чарльз захоплюється силою духу Меган і тим, що у неї сталевий стрижень. Це саме те, що потрібно Гаррі, саме такого типу дівчина і повинна бути поруч з ним, адже він за своєю природою може бути дуже м’яким”, – пояснили інсайдери.

Зауважимо, що давати прізвиська у королівській родині добра традиція. Якось принц Вільям згадував, що мама, принцеса Діана, кликала його вомбатом. Прізвисько закріпилося за принцом після поїздки у Австралію, де мешкають ці тварини.

Між собою герцог та герцогиня Кембриджські називають один одного “крихітка”. А ще Кейт Міддлтон називали “Кейті-вейті”. Герцогиня чекала довгих дев’ять років, поки принц їй освідчиться.

Читайте також: Сума всіх платежів за легалізацію “євробляхи” сягатиме 2500-3000 євро – Южаніна (відео)