fbpx

Прикордонники пункту пропуску “Рава-Руська” не випустили з України Петра Порошенка, який їхав на сесію Парламентської асамблеї НАТО. Що стало причиною?

Прикордонники пункту пропуску “Рава-Руська” двічі не випустили з України лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка. 

Порошенко їхав на сесію Парламентської асамблеї НАТО у Вільнюc.

27 травня о 21.50 в пункт пропуску “Рава-Руська” на Львівщині прибув Петро Порошенко, який є членом комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського союзу, та п’ятеро людей, які його супроводжували.

Про це повідомила Українська правда.

Відомо, що під час проходження паспортного контролю Порошенко надав копію розпорядження голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження Постійної делегації ВРУ у Парламенській асамблеї НАТО та працівника апарату ВРУ до Литовської Республіки для участі у весняній сесії ПА НАТО.

Однак під час перевірки цього документа виявилося, що неможливо встановити його дійсність, бо не зчитувався QR – код.

Згодом, 28 травня, Петро Порошенко знову прибув у пункт пропуску “Рава Руська”, де напередодні отримав відмову у виїзді. Але його знову не випустили.

“Цього разу, сьогодні, QR код зчитався, відрядження дійсне, Стефанчук підтвердив, Парламентська асамблея НАТО почала роботу. Але прикордонники тепер кажуть, що “надав не всі документи”), але не кажуть які “не всі”, – прокоментувала інцидент народна депутатка Вікторія Сюмар на своїй сторінці у Фейсбуці.

Фото: Telegram-канал “Держмитслужба”

You cannot copy content of this page