fbpx

Прикмети з 8 по 14 липня: віддати гроші – до багатства, вийти з дому – до небезпеки

Прикмети з 8 по 14 липня: віддати гроші – до багатства, вийти з дому – до небезпеки

8 липня: Цього дня подружжю рекомендується займатися спільною справою, щоб не знати горя все життя.

Самотні дівчата можуть кинути у воду червону стрічку для швидкої появи залицяльника. У цей день прийнято просити подружнього щастя, а самотні моляться за зустріч із другою половинкою. Подарунок із гірського кришталю чи смарагду від чоловіка чи дружини у цей день вважається потужним талісманом, який не можна втрачати.

9 липня: Найсмачнішу суницю можна зібрати на ранковій росі. Після спаду роси смак ягід погіршується.

Розчавлена ​​ягода суниці, прикладена до ранки, сприяє швидкому загоєнню. Вагітні жінки, що носять листя суниці, зірвані цього дня, можуть розраховувати на легкі пологи. Умивання суничної роси додасть жіночої привабливості. Суничний лист у кишені допоможе отримати позику без відмови.

10 липня: На Самсона заможні люди намагалися роздавати милостиню біднякам, вірячи, що чим більше віддаси цього дня, тим більше отримаєш протягом року.

11 липня: З кропиви цього дня варили зелені борщі, засушували її і вішали на горищах і в приміщеннях для худоби як оберег від нечистої сили. Цього дня вважалося гріхом, оскільки це могло призвести до хвороби.

12 липня: Рибалки, збираючись на рибалку, нікому не повинні розповідати про свої плани, інакше риба не буде клювати. Нехтування запрошенням у гості віщує розлад у сім’ї. Рушник, подарований цього дня, вважається сильним оберегом для дому та сім’ї.

13 липня: Цього дня традиційно готували страви із яєць. Вся родина на вечерю їла варені або печені яйця, що символізують сонце, що сходить.

14 липня: Виходити з дому без оберегу в цей день небезпечно. Зустрічі, призначені у першій половині дня, віщують неприємні результати. Подорожі по землі будуть безпечнішими та швидшими. Омолоджуючі процедури та дієти в цей день особливо корисні. Жінка, що спекла пиріг із тіста, замішаного з висушеним дубовим листом, надовго збереже молодість та красу. З’їдене натще яйце, пофарбоване у жовтий колір, принесе щастя.

You cannot copy content of this page