fbpx

Прикмети від Ванги, які точно працюють

Прикмети від Ванги, які точно працюють

Ванга стверджувала, що деякі предмети можуть нести енергію, про яку ми не здогадуємось.

Прикмети від Ванги, які точно працюють

Бурштин

Ось що, на думку відомої провидиці, потрібне для щастя в будинку: Як казала Ванга, без «сонця, відбитого в смолі», ніяк не обійтися. Бурштин привносить ясність у побут та думки домочадців. Повісьте її над входом і чекайте на удачу.

Свічки

Обов’язково воскові. За словами провидиці, від них виходить позитивна енергія. Стануть в нагоді, щоб захиститися від пристріту.

Мило

Мова не про те мило, яке ви використовуєте для рук та тіла. Прихуйте десь шматочок натурального мила, щоб очистити будинок від неприємностей. Повісьте його під стелею у дальньому кутку будинку. Нечисть не пройде.

Яблуко

Зберігає енергію та оберігає від неприємностей. Нехай на кухні завжди будуть яблука, казала Ванга. Це джерело гармонії та щастя. Тільки, дивіться, не з’їжте їх.

Дзеркало

За словами Ванги, це зберігач добра. Воно не лише притягує його, а й запам’ятовує. Краще, якщо дзеркало буде круглим. Щоб, як у казці, знайти дорогу на щастя та відчути свою значущість.

Ікона

Ванга радила зайти до крамниці біля церкви та вибрати ту ікону, яка сама попроситься. Підходьте до неї з відкритим серцем – і буде вам джерело спокою та втіхи.

Точило

З ним ви відточите щастя і відлякаєте нечисть. А ще точило допоможе позбавитися того, що у вашому житті притупилося.

Пташка

Повісьте над дитячою колискою дерев’яну пташку і це принесе добробут у будинок. Це символ статку.

Фінік

Раніше вважалося, що його під’їдають будинкові і стають від цього добрішими. Посадіть кісточку фініка, і якщо виросте пальма – вам буде потужний оберіг на все життя. Як магнітом, притягує багатство та успіх. У парі з пальмою взагалі творить чудеса.

Дзвіночки

Шуміть у будинку частіше – це відлякує будь-яку нечисть. Особливо добре з цим справляються сталеві чи срібні дзвіночки.

Валянки

Ванга загадково передбачала, що у валянки доля підкидає гостинці. Варто лише поставити парочку на чільному місці.

Гачок

Впіймайте рибку удачі, як би натякала Ванга. Ну, або сплетіть мереживо долі. Так чи інакше, нехай сталевий гачок, у будь-якому вигляді, буде у вашому будинку – на удачу.

You cannot copy content of this page