fbpx
Перейти до вмісту

Прикмети та заборони на 18 листопада

Прикмети на 18 листопада

Якщо 18 листопада місяць занурений у серпанок, чекай на тривалі негоди.

Блискавка – передвістя бурі.

Хмари опускаються вниз – ознака поганої погоди.

Снігопад обіцяє холодну та снігову зиму.

Іній на вербі свідчить про затяжну зиму та пізню весну.

Нерівний сніг на землі – до рясного врожаю жита.

Ясний день із північним вітром – ознака настання морозів.

Якщо під порогом виявлено чужий віник, на когось із сім’ї може бути накладено закляття. У таких випадках віник попередньо спалювали, яке попіл ховали під сухим деревом.

Заборони дня

18 листопада вважається невдалим для важливих справ. Приймати відповідальні рішення, розпочинати нову роботу слід відкласти – цього дня все може піти не за планом. Підписувати документи не рекомендується, бо підпис може спричинити невдачу. Великі покупки в цей час несуть ризик виявитися нетривалими та непрактичними.

Згідно з повір’ям, піднімати монети із землі слід іншим часом, щоб уникнути самотності. Займатися прибиранням у будинку інших – ризиковане заняття, яке може принести на себе нещастя та негаразди господарів. Такі заборони нагадують про увагу до тонкощів звичаїв та забобонів, охороняючи людей від неприємних сюрпризів цього дня.

Що можна робити 18 листопада

Водночас, цей день надає можливість вчинення добрих справ. Представницям прекрасної статі дозволяється просити небеса про зустріч із гідним нареченим.

Стародавні звичаї включали обряд з монетами, розкиданими по всьому двору, з наступним ворожінням.

Якщо ніхто не приходив до будинку після такого дійства, це могло трактуватися як передвістя відсутності грошей у сім’ї. Проходження воза або гучний галасливий молодіжний згін, повз будинок чоловіка, віщували йому добробут і багатство.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна сподіватися на гармонію в будинку та сприятливий розвиток подій.

Позначки:

You cannot copy content of this page