fbpx

Прикмети четверга: що можна робити у четвертий день тижня

Прикмети четверга: що можна робити у четвертий день тижня

Кожен день тижня наділений власною енергетикою. Четвер не є винятком.

Це особливий день, коли рекомендується дотримуватися загальних правил для того, щоб керувати своїми емоціями та виявляти зібраність.

Чим особливий четвер
1. Біоенергетики вважають четвер найрозслабленішим днем тижня. Можна вважати, що він не поступається навіть понеділку, коли після вихідних нічого не хочеться робити.

За кілька днів вже нагромадилося багато справ, а в четвер немає бажання з ними справлятися. Це зумовлено зниженням продуктивності праці та тимчасовим занепадом сил та енергії.

2. Люди в цей день намагаються більше спілкуватися та менше займатися справами. У цей час може статися нове знайомство, тому що відкритість на найвищому рівні.

3. З’являється більше довіри та зав’язуються приємні стосунки. Четвер – це час сприятливий для переведення відносин на високий рівень.

У четвертий день тижня можна планувати справи та будувати своє майбутнє. Є ймовірність, що побачення переросте у довгострокові стосунки.

Як зробити четвер сприятливим днем
1. Цього дня всі позитивні емоції краще витратити на придбання продуктів та товарів.
Ще з давніх-давен люди намагалися в четвер запастися продуктами і зібрати багатий урожай. Це сприятливий час для збирання та сушіння рослин.

2. Прикмети стверджують, що четвер є найенергетичнішим днем, коли позика грошей може вилитися у збільшення прибутку.

Повертати гроші можна і потрібно протягом цілого дня. Якщо накопичилися борги чи є кредит, слід розрахуватися за рахунками. У четвер небажано провертати фінансові операції, які стосуються відкриття нового рахунку у банку.

3. У четвер прийнято робити добрі вчинки та займатися благодійністю.
Якщо саме в цей день зробити благонадійну справу, то наступного тижня варто чекати на позитивний результат.

4. Не рекомендується думати про погані події та згадувати гнітючі минулі моменти. Важливо отримувати нову інформацію та займатися самопізнанням.

5. Важливо цього дня уважно слухати новини та обговорювати корисну інформацію. Можна дізнатися щось нове, яке надалі доведеться впровадити у життя.

Вся отримана інформація піде людині на благо. Але слід її уважно аналізувати. Якщо від оточення виходять агресивні слова, про них слід забути. Бажано спостерігати за реакцією та почуттями своїх близьких людей.

Щоб наступний тиждень пройшов у сприятливому режимі, у четвер бажано провести спеціальний ритуал, який допоможе залучити до життя щастя.

Турбота про тварин і рослин стане надійним фундаментом для майбутніх перемог. І тоді успіх обов’язково прийде в життя людини, а фортуна виявить свою прихильність.

You cannot copy content of this page