fbpx
Дозвілля
Приходжу від подруги додому, а двері відчинити не можу. Чую, як свекруха там ходить і телевізор працює, але на те, що я зайти не в змозі не реагує. Дзвоню чоловіку і від почутого тихо сповзаю по стіні. Приїхали

Я заміжня другий рік. З чоловіком все добре, але от свекруха мене не сприймає. Причому вона цього навіть не приховує, а принципово це зайвий раз показує, особливо при чоловіку. Він спочатку намагався мене відстоювати, але пізніше зрозумів, що це марно і здався. Так вона тільки й рада старатись.

З першого дня нашого знайомства, свекруха ясно і однозначно дала зрозуміти, що мені не місце в їхній родині. Вирази у неї досить таки прямі, тому урок для мене був чудовим. За все своє життя я в сукупності не чула скільки всього у свою адресу.

Поки чоловік мене підтримував, я відчувала себе набагато впевненіше поруч з його матір’ю. Але коли він відсторонився, мені довелося вчитися постояти за себе. Їй це звичайно не припало до смаку, і відносини зіпсувались остаточно.

Будь-яку мою затримку з роботи вона, прикрашаючи, підносила чоловіку, як можливий стрибок у гречку. І так все складно в неї виходило, що чоловік кілька разів навіть не розмовляв зі мною. Але мені вдавалося взяти ситуацію в руки і стабілізувати її.

Тоді свекруха перейшла до більш цікавих дій. Одного дня, коли у мене був вихідний я пішла до подруги і пробула там граючись з своїм похресником майже увесь день. Чоловік на тиждень поїхав у відрядження, тому я особливо додому і не поспішала. А коли повернулась, у квартиру увійти не змогла.

Телефоную чоловіку а той і розмовляти не хоче. Каже що вже все про мене знає і мама йому розповіла з ким і коли я гуляла . З розмови я зрозуміла, що свекруха наспівала ніби бачила мене з якимось чоловіком. У дім вона мене не впустила.

З нетерпінням чекаю повернення чоловіка додому. Сподіваюся, що зможу його повернути і бути знову щасливою поруч з ним.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.