fbpx
Дозвілля
Приходжу додому, а дружина здається і з місця не сходила. Та ж поза – вся в черговому серіалі. Вирішив хоч трошки присоромити і викликав клініг, аби розгребли наш дім. Бачили б ви реакцію дружини

З дружиною ми разом вже 12 років – чималий сімейний стаж, чи не так? Спочатку все у нас було добре, я працював, дружина займалася будинком, подарувала мені двох чудових дітлахів – дочку і сина.

Нещодавно мене підвищили по роботі, доходу в родині додалося. Здавалося б – живи і радій. Але негаразди прийшли звідки не чекали. Дружина несподівано захопилася серіалами. Як не дивно дивиться вона все підряд від детективних серіалів і турецьких романтичних історій до модних нині дорами (сам я і слово-то це дізнався нещодавно).

Все б нічого, я не проти, якщо дружині подобається відпочивати таким чином. Ось тільки з часом серіали стали займати абсолютно ввесь її час. Дружина майже перестала прибиратися в будинку і готувати. Коли кажу їй про це, пропонує замовляти готову їжу, гроші ж дозволяють. Так то воно так, але не їсти ж це дітям кожен день?

Крім того, сама вона стала різко додавати у вазі, через те, що весь час проводить за екраном і постійно чимось перекушує. Пробував відволікти її, пропонував записатися разом в спортзал або басейн, але відповідь завжди один: «Я втомилася». Від чого, питається? Якось раз вирішив її присоромити, найняв клінінг, все прибрали. Так дружина вирішила, що тепер і зовсім робити нічого не потрібно. Навіть позайматися з дітьми їй завжди ніколи: весь час займають дорогоцінні серіали.

Не знаю вже, як і достукатися до дружини. З живої, цікавою жінки, яку я колись полюбив, вона перетворилася в пані, єдиний інтерес якої – доля екранних героїв. Часто доводиться повернувшись з роботи самому завантажувати пралку або робити уроки з дітьми.

А теща – повністю на боці дружини, втім вона і раніше вважала, що я її дочки не гідний. Так що і з цього боку допомоги чекати не доводиться. Не знаю, що й робити, і чи є якийсь вихід.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.