fbpx
Події
“Приходь до мене після уроків”: у Києві чоловік вистежив маленьку дівчинку

У Києві немолодий чоловік вистежив маленьку дівчинку і після задобрювання солодощами запрошував до себе на роботу.

Про це написала її мама Юлія Ламаш на своїй сторінці в Facebook, пише “obozrevatel“.

“Про “добрих дядечків” і “любові” до дітей або Бережіть дітей! Пишу про те, що сталося за ці два дні. Досі трясе. Моїй доньці на початку осені виповнилося 11 років. Ще дитина, але вже і не зовсім. Минулого четверга, коли ми вдень проходили по вулиці, яка веде до нашого будинку, якийсь чоловік на вулиці кинув їй фразу типу “я тебе пам’ятаю з минулого року”. Я ні до самої фрази не надала значення, ні до того, хто її сказав, пройшли собі мимо, дочка ще засміялася – “як це якийсь незнайомий мужик буде її пам’ятати”. Пройшли і забули начисто”, – написала Юлія.

Наступного дня дитина прийшла додому з шоколадкою в кишені пуховика, до якої приклеївся чек. Солодкість було куплено о 6:50 ранку в місцевому супермаркеті. Дівчинка розповіла, що по дорозі в школу, біля метро, цей самий чоловік її зустрів і не давав пройти в підземку.

“Він сказав, що “я на тебе так чекав” і запропонував шоколадку, він же запропонував покласти її поки в кишеню, і продовжив розмову. Це було о 7:40 ранку”, – розповіла Ламаш.

Чоловік поставив дитині навідні запитання, щоб з’ясувати, скільки їй років, де вона вчиться і чому її не проводжає мама. В результаті, “любитель дітей” поїхав з нею до потрібної станції і запропонував заходити до нього в гості за місцем роботи.

За словами матері дівчинки, вони неодноразово проводили виховні бесіди щодо незнайомих осіб. Донька Ламаш заявила, що думала, “що якщо погано, то все було б по-іншому”. Описала дівчинка чаловіка як звичайного і доброго “дядечка”. Знайомим вона його сприйняла, бо чоловік раніше розмовляв на вулиці. До того ж, він правильно і м’яко ставив питання. Не відповісти йому дитина не могла, тому що “неввічливо”.

В кінцевому підсумку, жінка вийшла наступного ранку з планшетом, щоб сфотографувати невідомого. Він стояв біля метро з пакетом мандаринів і солодощів. Дівчинка не відповідала на його питання. А чоловік, в свою чергу, запропонував їй прийти відразу після школи до нього на роботу. Заповзятлива мама, тим часом, смикнула доньку за руку і сфотографувала негідника.

“І тільки сьогодні моїй дитині стало страшно, але вона не зрозуміла все, що міг зробити з неї цей “добрий дядечко”, любитель знайомитися з дівчатами”, – додала Ламаш.

Поліція приїхала до чоловіка на роботу і пообіцяла матері, що він більше не підійде до дівчинки. Як з’ясувалося, цей чоловік – різноробочий в місцевому магазині.