fbpx
Авто
Придбання вживаного автомобіля: 6 порад, як не купити “бuтuй” автомобіль

Обираючи для себе вживане авто, варто пам’ятати, що у автомобіля можуть бути “тpaвми”, які важко приховати навіть професіоналам.

Придбання вживаного автомобіля – це важливий крок у житті будь-якого водія. Кожен хоче знайти машину з невеликим пробігом і мінімумом пpоблем. І найменше автолюбителю потрібен “залізний кінь” після ДTП, пише fakty.ictv

Читайте також: П’ЯТЬ ОБ’ЄКТИВНИХ ОЗНАК ТОГО, ЩО ВОДІЄВІ НЕГАЙНО ПОТРІБНО ЗУПИНИТИСЯ

День – друг покупця

Оглядати автомобіль перед купівлею потрібно вдень, при хорошому освітленні. Машина повинна бути чистою. Тільки так можна побачити дефекти лакофарбового покриття і сліди ремонту. Навіть невеликий шар пилу маскує недоліки, тобто працює “на продавця”.

Оглядати кузов потрібно з невеликої відстані, дивлячись під гострим кутом. Так можна виявити навіть невеликі хвилі від перефарбовування.

Слідами перефарбовування

При виборі уживаного автомобіля варто звертати увагу на колір, блиск, текстуру лакофарбового покриття, особливо в проблемних зонах: область бампера, крила, пороги, передній і задній капоти. Якщо присутні сліди перефарбування, запитуйте у продавця причини ремонту.

Ідеальні стики

Кузовні панелі, двері, кришки багажника і капота, бампери повинні стикуватися з кузовом врівень, мати рівні зазори з усіх боків, легко відкриватися і закриватися. Якщо будь-яка деталь має зазначені проблеми, то це може значити, що вона була пошкоджена або її замінили.

Підкапотний простір

Якщо зовнішню частину кузова після ремонту автомаляри фарбують старанно, то нутрощі моторного відсіку, днище, колісні арки обробляються більш недбало і можуть видати ремонт “з потрохами”.

Чи розбите “обличчя”

Тріщини по вітровому склі, особливо коли вони починаються від капота, можуть свідчити, що машина побувала в ДTП.

Бічні шибки видадуть

Навіть якщо всі шибки в автомобілі цілі, буде не зайвим переглянути їх маркування. При складанні на заводі вони бралися з однієї партії і тому повинні мати однакове позначення, а також місяць і рік випуску. Останні написані або цифрою, або поєднанням точок або зірочок.