fbpx
Події
Провокації в Одесі: ВМС України готові застосовувати зброю

Військово-морські сили України готові застосувати зброю в разі провокацій щодо військових об’єктів або військовослужбовців в Одесі.

Про це сказано у зверненні командування ВМС у Facebook.

“Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України звертається до місцевих органів влади, до громадян із проханням бути пильними, не “вестися” на провокації російських спецслужб, зберігати спокій, дотримуватися законів України, а при виявленні підозрілих осіб у місцях дислокації військових об’єктів негайно повідомляти у військове командування і правоохоронні органи”, – йдеться у зверненні.

За інформацією ВМС, останнім часом почастішали спроби вчинення провокацій, диверсій, терористичних актів та інших протиправних дій проти військових об’єктів, особливо, щодо баз (арсеналів), складів і т. д.

“Подібне, на жаль, має місце і в зоні відповідальності Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Причому, антиукраїнські сили свої ганебні наміри цинічно “підганяють” під свята і роковини трагічних подій 2 травня 2014 в Одесі”, – акцентується у зверненні. У зв’язку з цим командування ВМС звертає увагу громадян на те, що в разі будь-яких спроб провокацій, неадекватних дій з боку деструктивних елементів щодо військових об’єктів або військовослужбовців будуть вжиті адекватні заходи реагування, аж до застосування зброї”, – зазначають у Військово-морських силах.

Читайте також: Крим не був наш, Донбас – чужина: Шкляр несподівано висловився щодо ситуації в Україні

Джерело.