fbpx

Протягом дванадцяти місяців він навіть не шукав роботу, просто сумно прокручував оголошення, пояснюючи своє безробіття тим, що це не його спеціальність. З моєю роботою він допомогти може, але і тут знаходить масу відмовок, аби нічогісінько не робити

Мій чоловік абсолютно не хоче працювати, і це йому подобатися.

Зі своїм чоловіком я перебуваю в шлюбі три роки. Рік тому він потрапив під скорочення, і що називається «опустив руки». Протягом дванадцяти місяців він навіть не шукав роботу, просто сумно прокручував оголошення, пояснюючи своє безробіття тим, що це не його спеціальність.

В житті я звикла покладатися тільки на себе, і за ці три, спільно прожитих, роки значно піднялася по кар’єрних сходах. Звичайно, я здатна забезпечити сім’ю, але все ж, вважаю, що здобувач в сім’ї чоловік.

Ще одна не менш важлива обставина полягає в тому, що коли я приходжу втомлена з роботи, прошу його допомогти мені в моїх робочих проектах, на що отримую відмову. Його аргумент:

— Це твоя робота, тобі і робити.

Як не пояснювала я йому, що живемо ми за кошти саме від цих проектів, все в порожню.

Рідні мені люди проти мого чоловіка, і постійно говорять про розлучення. Дітей немає, і нас нічого не пов’язує. Однак я продовжую зволікати з розлученням, намагаючись знайти якийсь вихід.

До чоловіка я відчуваю щирі почуття, можу назвати це любов’ю. Мені вже 30 і я готова до дітей, але в той же час розумію, що коли я буду в декреті, нам просто не буде чого їсти. Хоча може малюк спонукає молодого татуся знайти роботу, і в ньому прокинеться відповідальність за своє чадо?

Звичайно, я усвідомлюю, що «жінка це шия, а чоловік голова, куди шия крутить, туди голова і дивиться». Але я випробувала масу способів мотивувати чоловіка. І на все у нього одна відповідь:

— Це не моє.

Мені іноді здається, що він просто починає деградувати. Швидше за все, це банальна лінь.

Ну як його змусити бути чоловіком?Можливо є якісь справді дієві способи

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page