fbpx
Без рубрики
Просто передивлявся і наркотиків не вживаю: Дмитро Добкін пояснив ситуацію у ВРУ

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Добкін прокоментував відео з Верховної Ради, яке стало дуже популярним у мережі.

Добкін зізнався, що має певні проблеми зі здоров’ям, але раніше не хотів афішувати їх, хоча тему з «дивною поведінкою» вже не раз підіймали у ЗМІ. Нардеп навіть готовий пройти необхідні тестування, якщо до нього долучаться ті колеги за парламентом, які звинувачували його у вживанні наркотиків.

«Я в принципі не проти (пройти експертизи), але лише разом з тими людьми, які цю тему підіймають. Я цю тему раніше не коментував, ми всі – живі люди, під Богом ходимо. Насправді, в мене є певні проблеми зі здоров’ям – з невралгією. Я проходжу певний курс лікування, але я не хочу, аби на цій темі спекулювали мої колеги, журналісти. Можу відповідально заявити – наркотиків я не вживаю, алкоголь п’ю лише на великі свята, займаюсь спортом», – сказав Добкін.

Обранець готовий не тільки на експертизи, а й на фізкультурні змагання з іншими парламентарями, аби довести – він не має жодних проблем та слідкує за своїм здоров’ям. До всього Добкін поскаржився, що за ним постійно слідкують у Раді журналісти, тому він й пішов за колону з водою, аби представники ЗМІ до нього не прискіпувались.

«Я п’ю по півлітра води два-три рази на день, просто залпом випиваю, бо лікарі радять пити воду. Я відійшов за колону та просто залпом випив води», – пояснив нардеп.
Разом з тим, Добкін додов, що тур за 135 тисяч євро не купляв, а просто передивлявся пропозиції, які йому надсилають. І в листуванні були й набагато дешевші позиції.

Читайте також:“ЗАГАДКОВИЙ” НАРДЕП ДОБКІН-МОЛОДШИЙ “ЗАКИНУВСЯ” ПРЯМО В РАДІ, ПРИДБАВШИ ТУР ЗА 135 ТИС. ЄВРО (ВІДЕО)

Нагадаємо, під час засідання парламенту Дмитро Добкін замовив тур на 6 осіб вартістю 135 тис. Євро (3,5 млн грн). Отримавши підтвердження від агентства, він випив невідомий препарат, після чого почав дивно поводитися.

Пізніше Народний депутат Михайло Добкін прокоментував відео, на якому його брат Дмитро під час засідання Верховної Ради замовив дорогий тур і, прийнявши невідомий препарат, почав дивно поводитися.
Між тим, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко висміяв сьогоднішню ситуацію із нардепом Дмитром Добкіним.

Джерело.