fbpx
Без рубрики
Проспект Бандери в Києві може отримати нову назву

У Київській міській раді розглянули петицію щодо незгоди перейменування Московського проспекту на проспект імені Степана Бандери.

Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків погодила відповідне звернення та направила електронну петицію на розгляд комісії з питань найменувань виконавчого органу ради, повідомляє прес-служба КМДА.

Як відомо, петиція під назвою “Не допустити перейменування Московського проспекту на проспект імені Степана Бандери і присвоїти йому нейтральну назву”, опублікована на сайті Київради, набрала 10 тисяч 173 підписи з десяти тисяч необхідних.

Читайте також: Депутат від БПП назвав перейменування Московського проспекту на честь “нацистського прихвосня Бандери”

Автор звернення Ігор Щукін пропонує дві альтернативних назви: проспект Північний та проспект Білоруський.

“Особистість Степана Бандери є неоднозначною для українських громадян. І зараз рішення про міст, названий його іменем, розділяє суспільство на “за” і “проти”. Я як житель Києва і громадянин України наполягаю на тому, щоб назва мала географічний, художній або який-небудь інший характер, не пов’язаний з іменами людей, які не мають жодного стосунку до Києва. Переконаний, проспекти, мости та вулиці столиці повинні називатися так, як це зручно киянам, а не так, як це не подобається Кремлю”,– вважає ініціатор ідеї.

Нагадаємо, на початку серпня Київміськрада перейменувала Московський проспект на проспект Бандери.

Читайте також: Порошенка просять заборонити хрестити дітей до 18 років

Джерело.

facebook