fbpx
Події
“Прощавай, світ”: мережу пронизав останній твіт дитини з Алеппо

Аккаунт в Twitter семирічної Бани Алабед з Алеппо, яка постійно писала по-англійськи про життя в захопленій бойовиками східній частині міста, був вилучений у неділю, 4 грудня, після початку атаки урядових військ.

Про це повідомляє BBC.

Останній твіт написала мама дівчинки, вчителька Фатіма Алабед: “Ми впевнені, що армія нас зараз накриє. Побачимося в інший раз, дорогий мир. Прощавай. Фатіма”.

Аккаунт Бани Алабед @AlabedBana зібрав близько 100 тис підписників. Вона постійно писала (сама або за допомогою мами) про те, що бачила на вулицях зруйнованого війною міста.

Один із твітів у листопаді був такий: “Сьогодні ввечері ми залишилися без будинку, він розбомблений і перетворився на купу каміння. Я бачила смерть і сама майже померла”.

В іншому твіті було сказано, що подруга Бани загинула, коли бомба потрапила в її будинок.

Ще в одному твіті Бана розмістила своє фото з плакатом, на якому було написано: “Будь ласка, Ассад і Путін, припиніть бомбити”. Сам твіт був такий: “Будь ласка, припиніть вбивати нас, нам потрібен мир. Мені потрібен мир, щоб стати вчителькою”.

У коротких відео Бана з’являлася з мамою або своїми двома братами, п’ятирічним Мохаммедом і трирічним Нуром. В одному з відео Бана сказала на камеру: “Ми всі будемо жити вічно”, – засміялася і обняла братів.

Твіти Бани привернули увагу письменниці Джоан Роулінг. Коли Бана написала, що хоче “забути про війну”, Роулінг відправила їй всі книги про Гаррі Поттера в електронному виді.

Після зникнення аккаунта Бани Алабед письменниця ретвітнула деякі її твіти, щоб привернути увагу до пошуків дівчинки.

Читайте також:ПОЧАВ ГОВОРИТИ: 33-РІЧНИЙ АКТОР ВИЙШОВ ІЗ КОМИ ЧЕРЕЗ ПІВТОРА РОКУ (ФОТО)

Джерело.

facebook