fbpx
Дозвілля
Пророцтва Нострадамуса і Ванги з приводу Дональда Трампа жахають (відео)

Не встигла Америка оголосити перші результати своїх виборів, як політологи всього світу почали дружньо гадати над тим, як особистість Дональда Трампа вплине на хід історії.

До дружнього хору аналітиків приєдналися  шанувальники езотерики. Вони проаналізували праці таких знаменитих віщунів, як Нострадамус і Ванга, і прийшли до несподіваних висновків.

Тлумачачи  передбачення Нострадамуса езотерики стверджують, що новообраний президент США – живе втілення Антихриста, який розв’яже Третю світову війну! На доказ своїх слів вони наводять такі рядки з книги пророцтв:

«Помилковий смерч, що приховує безумство, змусить Візантію змінити свої закони. Вийде з Єгипту той, хто захоче, щоб скасували Едикт, який змінює курс грошей і пробу золота. Під час великої суперечки прийде смерч. Той, хто порушив угоду, підніме голову до неба і з закривавленим ротом буде плавати в крові, на землі йому намастив обличчя молоком і медом ».

Інтерпретатор прорікань Нострадамуса, Артур Еванс, пояснює, що слова «помилковий смерч» символізують Трампа, в якому нібито і «ховається безумство». На місці Стародавньої Візантії нині перебуває Стамбул, а Дональд Трамп зайняв вкрай агресивну позицію по відношенню до Туреччини після невдалого перевороту.

Після цих слів Артур Еванс підсумував: «Дональда Трампа хтось зрадив, тому він тепер в люті. Він буде багато говорити про кров в ім’я релігії, але в підсумку захлинеться нею. Земля молока і меду, згадана в пророцтві, – це Ізраїль. А Трамп привселюдно говорив про свій намір стати нейтральною посередником між Ізраїлем і Палестиною. Останній рядок говорить про його спроби продемонструвати дружбу і про те, що в результаті він виявиться на землі … »

До речі, передбачення Нострадамуса про Дональда Трампа багато в чому перегукуються з пророцтвами інших екстрасенсів. Так, знаменита болгарська ясновидиця Ванга, яка померла в 1996 році, свого часу зробила ряд цікавих заяв з приводу американських реалій.

Спершу віщунка передбачила, що 44-м президентом США стане чорна людина, що через багато років і сталося з Обамою. А потім шокувала куди більш сміливим прогнозом. За словами Ванги, Барак Обама стане останнім президентом США!

Правління 44-го президента США приведе країну до економічної кризи, через якого вибухне нова війна Півночі і Півдня і станеться загибель всієї країни … А поштовхом до всього цього послужить велика війна, розв’язана в Сирії!

Формально Дональд Трамп ще не вступив на посаду – це повинно статися лише 20 січня. Саме на цю дату призначена інавгурація нового президента. А поки весь світ застиг в тривожному очікуванні, побоюючись того, що пророцтва Ванги збудуться …

Авжеж, пророцтва Ванги і Нострадамуса жахають, але це аж ніяк не означає, що вони збудуться. Зрештою, кожен може трактувати слова ясновидців по-своєму. А як вважаєте, Ви чи підтвердяться ці пророцтва, або наше майбутнє буде більш щасливим?

facebook