fbpx
Дозвілля
Пройшов понад 300 кілометрів: Чотирнадцятирічний школяр із Прикарпаття пішки вирушив до Польщі, де планував заробити гроші для лікування oнкoхвoрoї мами (відео)

Чотирнадцятирічний школяр із Прикарпаття пішки вирушив до Польщі, де планував заробити гроші для лікування oнкoхвoрoї мами. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

14-річний юнак планував потрапити до Польщі пішки та без документів. Для цього він пройшов понад 300 кілометрів. І це за дві доби.

За словами сільського голови Марії Пилип’як, рідні хлопця й не підозрювали про його мандри.

“Вдома про похід підлітка навіть не підозрювали, бо він пішов увечері, нікого не попередивши. Мати чекала на нього майже добу, а потім зателефонувала до сільради. Знаєте, який для неї стрес, якщо вона oнкoхвoрa, після курсу хiмiотeрапiї – і не знаєш, де син! Тільки мала сестра бачила, що взяв рюкзак”, – розповіла вона. Згодом юнака затримали прикордонники.

Як зазначила вихователь-методист Львівського притулку для дітей Галина Маланчук, куди хлопчика відвезла поліція, у Польщі працює батько хлопчика. Там мандрівник і планував заробити гроші для лікування мами.

“У нього хвора мати, а батько працює в Польщі, заробляє гроші на oпeрaцiю матері. Дитина дуже позитивна, видно, що вихована, і хотів таким чином допомогти, щоб врятувати життя і здоров’я своєї мами. Він навіть не сказав їй, щоб її не хвилювати. Він казав: “Я до Перемишля дійду, а там знайду якусь роботу, щоби заробити гроші”, – розповіли у притулку.

Читайте також: 14-річний юнак з Прикарпаття намагався незаконно перетнути кордон для пошуків заробітків

Джерело.

facebook