fbpx
Дозвілля
Пройшов час і Сашко вирішив повернути Віку. Тим більше розлучення – це мінус в резюме, не комільфо, псує весь портрет

Коли Саша влаштувався до нас на роботу, всі жінки буквально закохалися у нього. Гарний, високий, ставний, молодий. Не чоловік, а картинка. Йому б в фотомоделі, а він до нас, в банк, з паперами і цифрами працювати. Але в роботі фотомоделлю перспектив не було, а тут була перспектива і статус. Саша був дуже амбітний та мав великі плани на це життя. Чоловік користувався своєю чарівністю у всьому. Жінки мліли, допомагали йому по роботі.

А Саша потихеньку піднімався вгору по кар’єрних сходах. У нього була дівчина. Він дружив з нею зі школи. Симпатична, теж висока, темноволоса. Але тиха, як мишка. На тлі яскравого Сашка Віка губилася, завжди була в стороні. Працюючи неподалік, вона завжди чекала його біля дверей банку: то на обід, то з роботи. В будь-яку погоду, як віддана собачка.

Одного разу я не витримала, сказала Сашку, що, навіщо він змушує дівчину стояти і чекати його весь час?

Негарно це з боку і негарно по відношенню до дівчини. Але він не відреагував, йому так було зручно. Потім Сашку зручно було одружитися на Віці. Спокійна, віддана, мовчазна. Готова стерпіти і прийняти багато. У тому числі і численних прихильниць чоловіка. Сашко користувався цим положенням.

Через кілька років Віка народила сина. Саша, виконуючи план по кар’єрі, хвалився первістком. Ідеально – перший син. Для резюме – чудово

Залишивши сім’ю, Саша вирішив підкорювати Київ. Мріяв там про високий статус, І, звичайно, гроші. Сашко не був телепнем, але і не генієм. У Києві таких багато. І красою всіх не візьмеш. І якщо тут, регіонально, він домігся якоїсь поваги, то там просто був ніким. Він повернувся назад до нашого міста. Повернувся на свою посаду. Амбіції знизились.

А Віка раптом розчарувалася в чоловікові. У неї з’явився багатий шанувальник. Вона раптом усвідомила себе красивою жінкою. Їй теж захотілося, щоб її кохали, хвилювалися за неї, обожнювали. Віка різко і безповоротно пішла від Саші.

Чоловік спочатку махнув на це рукою: «Начхати, прихильниць хоч відбавляй, будь-яка за мною піде». А жінкам того і треба. Вродливий, перспективний і вільний. Дуже скоро його в оборот взяла одна панянка, директор взуттєвого магазину. Саша навіть несподівано для себе переїхав до неї. Але це була не Віка. На Сашу дуже тиснув каблук тієї пані. Він не витримав і втік.

Пройшов час і Сашко вирішив повернути Віку. Тим більше розлучення – це мінус в резюме, не комільфо, псує весь портрет. Та й сина він любив, хотів бути з ним. Але тут Саші пощастило. Віка розійшлася сама зі своїм залицяльником. Щось у них не заладилося. Тільки один нюанс – Віка була при надії від нього.

Дивно, але Саша прийняв Віку. Дитину записав на себе, коли та народилась. Ставлення до Віки Саша поміняв. Став уважним і люблячим чоловіком.

З кар’єрою в банку довелося завершити. Темні справи власників. Саша не туди засунув свій ніс. Влаштувався поки фінансовим директором на місцевий завод. Бачила його недавно, поправився дуже, животик відростив.

Костюмів більше дорогих не носить. Просто одягнений. Але гарний. Дивитися приємно.

Фото ілюстративне.