fbpx

Прохання мешканців організовано прибути до пунктів збору: мешканців Калинівки і ще двох сіл евaкуюють, визначені пункти збору

Для всіх мешканців Калинівки, Сальника та Павлівки організована евaкуація. Про це повідомляють у Вінницькій облраді, повідомляє “Українська Правда”.

“Пункт збору №1: площа біля калинівського технологічного технікуму. Пункт збору №2: район й будинок культури. Пункт збору №3: с. Сальник в будинку культури. Пункт збору №4: в с. Павлівка в будинку культури. Прохання мешканців організовано прибути до пунктів збору до моменту прибуття транспорту перебувати у сховищах.”, – повідомила Ірина Ярошинська.

Вона також заявила, що всіх пасажирів потягів, які їхали до Калинівки, Вінниці, Жмеринки висадили в Козятині. Всі поїзди пустили в обхід на Шепетівку.

Veжa з посиланням на очевидців з місця події повідомляє, що жителі Калинівки не можуть евaкуюватися до Вінниці, оскільки траса в сторону міста перекрита.

Читайте також: Через ситуацію у Калинівці в Україні обмежено польоти та залізничні перевезення(онлайн-трансляція)

Очевидці повідомили, що після початку вибyхів, багато жителів зібралися в центрі населеного пункту, щоб вирішити як евакуюватися. Однак згодом трасу в бік Вінниці перекрили і людям довелося їхати в бік Києва або Житомира.

You cannot copy content of this page