fbpx

Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 25 по 31 липня

Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 25 по 31 липня

Овен – Туз пентаклів

Цього тижня чекай на раптовий подарунок, шанс, приз, причому в найконкретнішій матеріальній сфері.

Буває так, що щастить несподівано, без зусиль з твого боку – але ти вже не схиб, не пропусти свій шанс.

Телець – Сонце

У тебе в повному розпалі літо – заслужена відпустка, задоволення від того, що все завершено успішно, можна радіти результатам та гарній погоді, красуватися у ошатних сукнях та відпочивати. Тут і зараз все добре, дай собі розслабитись.

Близнюки – Верховна Жриця

У ці дні покладайся на внутрішній голос, на те жіноче чуття, родову жіночу пам’ять, що йде від бабусі. Нікого не слухай – усі порожні слова, порожні жіночі балачки, до того ж недобрі – слухай тільки свій внутрішній голос. І сама поменше поділися з оточуючими.

Рак – Вежа

А тебе можуть чекати погані звістки причому без особливого приводу з твого боку. Передбачити, звідки прилетить неможливо, але ти про всяк випадок не виходь по можливості на вулицю в грозу, переходь на зелений і на очі начальству не трапляйся.

Лев – Маг

У ці дні тобі знадобиться вся твоя креативність, вміння генерувати та озвучувати свіжі ідеї та переконувати оточуючих, що маєш рацію саме ти і ти знаєш, що робити – тобі та їм. Захоплюючи людей своїми витівками, перш за все думай про свою користь і успіх, ти ж найважливіша для себе.

Діва – 5 кубків

А на тебе вкотре чекає розчарування. Ні, не те, щоб усе зникло, але втрати будуть, і важливо зрозуміти, що вже пішло зовсім, а що ще залишилося при тобі і незайманим, які ще є ресурси і як справлятися в ситуації, коли зовсім не щастить.

Терези – 5 мечів

Перш ніж влазити у конфлікт, який у межах видимості, подумай – а це взагалі потрібно? І сторони, що борються, самі розуміють, хто і за що воює зараз? Бійка обіцяє бути жорстокою, дістанеться всім так, що мало не здасться, але тобі варто втручатися? Скоріш за все ні.

Скорпіон – Лицар мечів

А тобі, навпаки, доведеться втрутитися в конфлікт або навіть самій його ініціювати, іноді лише відкрита сутичка може вирішити ситуацію.

Стрілець – 3 жезлів

А ти спокійно рухайся в обраному напрямі воно обрано правильно і незабаром приведе тебе до поставленої мети. Впевнено проходь етап за етапом у тому, що ти бажаєш, вір у результат, ти все розрахувала і тепер тільки рухайся.

Козеріг – 5 жезлів

А ось ти постарайся запобігти сварці, що назріває, тому що реального приводу серйозного до неї немає і конфлікт нічого не змінить, а емоції можна випустити і вилити більш цивілізованими способами.

Водолій – 2 мечі

А ти припини безплідні суперечки зі світом і насамперед із самою собою. Ось просто візьми та припини, замовкни і прислухайся до внутрішнього голосу, він підкаже, через що взагалі виникла проблема, і є вона реально.

Риби – Дама кубків

А тобі настав час віддатися емоціям і ділитися ними зі світом. Плач, якщо сумно, смійся, якщо весело, не тримай почуття в собі, виливай їх зовні, співчувай оточуючим, поділяй їхні радості та скорботи, світ зараз потребує твоєї здатності відчувати і виражати почуття.

You cannot copy content of this page