fbpx
Дозвілля
Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 17 по 23 січня. Хочеш дізнатися, що приготував тобі цей тиждень? Тоді скоріше читай розклад Таро для кожного знаку зодіаку.

Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 17 по 23 січня.
Хочеш дізнатися, що приготував тобі цей тиждень? Тоді скоріше читай розклад Таро для кожного знаку зодіаку.

Овен – 2 мечі

Якщо якийсь конфлікт не можна вирішити, завжди можна просто припинити. І неважливо, не ладнаєш ти з кимось чи чимось зовні чи сама з собою не можеш домовитися. Просто перестань лаятись, замовкни. І в тиші прислухайся, задумайся – а про що, власне, сміття? І може, ніяких істотних протиріч не знайдеш, тим усе й вирішиться.

Телець – 9 жезлів

Ти багато працювала чи навіть оїла, щоб отримати свою територію, свій простір – зовнішнє чи внутрішнє, чи те й інше.  Що не означає, що ти посягаєш на чиїсь території чи якось ворожа до оточення. Але чим вищий паркан – тим кращі стосунки із сусідами. Так що бди!

Близнюки – Паж мечів

Саме час збирати інформацію всіма способами, які тобі доступні. Слухай, читай, розмовляй з людьми, все запам’ятай чи навіть записуй – знадобиться. А сама не говори, не відвертай, будь насторожі.

Рак – 6 пентаклів

Просячому дасться, хто дає повернеться. Тому не соромся просити допомоги, і сама не відмовляй. Потоки грошових енергій мають рухатися, а чи не застигати дома, не застоюватися. Так що в ці дні чекай до себе щедрот і сама не скупий.

Лев – Дама жезлів

Тобі настав час проявити всю свою яскравість. Креативність, уміння захопити і надихнути оточуючих – зрозуміло, насамперед дії на твою користь. Твоя чарівність, уміння мало не заворожити, засліпити своєю неординарністю і впевненістю в сьоє – твоя головна зброя та засіб досягнення цілей у ці дні.

Діва – Лицар пентаклів

А в тебе все й так досить добре – і не час кудись рватися. Так що стій де стоїш, живи де живеш, роби, що робиш – і твоє від тебе нікуди не дінеться. Не час метушитися, кудись рватися, починати нове – можна втратити те, що маєш і нічого не знайти.

Терези – 10 жезлів

Зрозуміло, що ти втомилася і навіть, можливо, спина в тебе ниє – стільки звалила на себе і тягнеш, а куди, навіщо – ти ще пам’ятаєш? Чи всі сили йдуть на те, щоб не впустити і продовжувати тягнути? Можливо, колись цей тягар здавався необхідним, але це було давно і далеко звідси, а тут і зараз це все ще має цінність? Спробуй кинути і розпрямиться – ось побачиш, одразу полегшає.

Скорпіон – Туз жезлів

У ці дні чекай на приплив натхнення, раптового осяяння, приходу якоїсь нової ідеї чи рішення, внутрішнього поштовху до дій. Наче якийсь спалах висвітлить звичні обставини і все постане в новому світлі, і ти побачиш новий шлях для вирішення старих і нових завдань.

Стрілець – 5 кубків

Бувають дні, коли здається, що все втрачено безповоротно, що попереду все те ж похмуре і одноманітне буття, рутина без просвіту. Але знай – це просто такий момент, і втрачено далеко не все. У всіх трапляються моменти розчарувань, але в тебе ще достатньо сил та інших ресурсів, щоб повернутися до радісних та повних подій.

Козеріг – Лицар кубків

До тебе поспішають якісь приємності – можливо, подарунки, або цікаві пропозиції, або пристрасні пояснення в почуттях. Приймай і насолоджуйся, тільки не забувай – слова є слова, і подаровані квіти в’януть, і за всім цим немає нічого серйозного. Одна краса моменту – а момент минущий. Але приємно, так.

Водолій – Дама кубків

У ці дні не стримуй емоцій, рухи твоєї душі нехай вільно виливаються в навколишній простір. Світ і так занадто сухий і прагматичний, а емоції – це те, що дозволяє тобі відчувати себе живою.

Риби – Колесо Фортуни

А ти чекай на несподіванки. Не можу тобі передбачити – хороший чи поганих, але ситуація різко зміниться, все стане інакше і вимагатиме від тебе швидкої реакції. Так що довго не думай – удача чекати не любить, ризикуй, якщо насмілишся чи не ризикуй – але тоді пошкодуєш про втрачені шанси.

You cannot copy content of this page