fbpx

Професор Стенфордського університету розповів, як прожити довге і щасливе життя

Багато людей намагаються зрозуміти, у чому насправді полягає секрет довгого та щасливого життя.

Відповідь на це питання вирішив знайти письменник Джефф Хейден. Він розповів про дослідження, яке провели ще у 1921 році, пише 24 канал.

Так, професор психології у Стенфордському університеті Льюїс Терман одним з перших почав використовувати тест на IQ. Науковець виявив 1 500 дітей з коефіцієнтом інтелекту 135 і вище та почав одне з найтриваліших досліджень в історії. Разом з колегами Терман протягом десятиліть аналізував життя учасників. В результаті вченим вдалося визначити причини довголіття.

Як з’ясували фахівці, найдовше і повноцінне життя було у тих, хто активно йшов до своїх цілей і був залучений в цей процес. Також найдовше прожили ті, хто працював старанніше, ніж інші.

Читайте також: 10 потужних фільмів 2017 року, про які чомусь ніхто не говорить

За даними дослідження, неважливо, чи здійснилася мрія. Важливо постійно до неї прагнути.

“Ми не виявили, що буквальне проживання мрії значно впливає на здоров’я. Найдовше жили не найщасливіші або найспокійніші літні люди, а ті, хто був найбільше залучений у досягнення своїх цілей. У будь-якому віці рідше вмиpaли ті, хто відчував себе успішним. Більш того, у тих людей, які в дитинстві були безтурботними, ненадійними і неамбіційними, а потім нічого не добилися в кар’єрі, значно зростав pизик смepті”, – йдеться у книзі “Проект Довголіття”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page