fbpx
Дозвілля
Продюсер Світлани Лободи обурена коментарем Тіни Кароль на “Голосі” (відео)

Суддя шоу невтішно відгукнулася про колегу по музичному цеху.

Співачка Тіна Кароль обурила продюсера Світлани Лободи Нателла Крапівін коментарем в третьому ефірі шоу “Голос країни-7”.

Після того, як учасниця шоу Анастасія Малашкевич виконала пісню Світлани “40 градусів”, Тіна сказала наступне: “Напевно, оригінал повинен послухати, як потрібно виконувати цю пісню”.

Продюсер Нателла Крапівіна слова Тіни Кароль назвала “нетактовним випадом” в сторону її підопічної.

“Буду коротко: дуже шкода, що людина, яка сидить в” Голосі “так багато років, що вже буквально приросла до свого крісла і викликає більше асоціацій з його кольором, ніж з піснями, які співає, так і не зрозумла, що наша країна щедра на голоси, а український шоу-бізнес бідний на особистості “, – сказала продюсер в коментарі для КП .

“І якщо новоспечена” народна “вважає, що, прикриваючись недвозначними зв’язками, можна перестати бути людиною вихованою, мені її щиро шкода! Готова викласти пару майстер-класів по такту в обмін на пару уроків вокалу. І ще готова підписати петицію до президента про присвоєння звання “заслужений тренер України”, – додала Крапівіна.

Вона також додала, що виконання Малашкевич (дівчина є солісткою національної опери Білорусі) її не вразило, так як у вокалі виконавиці було “все занадто очевидно”.

Раніше патріотичні організації розмістили на сайті президента України петицію, в якій закликали позбавити Світлану Лободу звання заслуженої артистки через концерти в РФ.

Читайте також:7 КРАЩИХ ОБРАЗІВ ВАГІТНОЇ КАТІ ОСАДЧОЇ (ФОТО)

Джерело.