Дозвілля
Продюсер Світлани Лободи обурена коментарем Тіни Кароль на “Голосі” (відео)

Суддя шоу невтішно відгукнулася про колегу по музичному цеху.

Співачка Тіна Кароль обурила продюсера Світлани Лободи Нателла Крапівін коментарем в третьому ефірі шоу “Голос країни-7”.

Після того, як учасниця шоу Анастасія Малашкевич виконала пісню Світлани “40 градусів”, Тіна сказала наступне: “Напевно, оригінал повинен послухати, як потрібно виконувати цю пісню”.

Продюсер Нателла Крапівіна слова Тіни Кароль назвала “нетактовним випадом” в сторону її підопічної.

“Буду коротко: дуже шкода, що людина, яка сидить в” Голосі “так багато років, що вже буквально приросла до свого крісла і викликає більше асоціацій з його кольором, ніж з піснями, які співає, так і не зрозумла, що наша країна щедра на голоси, а український шоу-бізнес бідний на особистості “, – сказала продюсер в коментарі для КП .

“І якщо новоспечена” народна “вважає, що, прикриваючись недвозначними зв’язками, можна перестати бути людиною вихованою, мені її щиро шкода! Готова викласти пару майстер-класів по такту в обмін на пару уроків вокалу. І ще готова підписати петицію до президента про присвоєння звання “заслужений тренер України”, – додала Крапівіна.

Вона також додала, що виконання Малашкевич (дівчина є солісткою національної опери Білорусі) її не вразило, так як у вокалі виконавиці було “все занадто очевидно”.

Раніше патріотичні організації розмістили на сайті президента України петицію, в якій закликали позбавити Світлану Лободу звання заслуженої артистки через концерти в РФ.

Читайте також:7 КРАЩИХ ОБРАЗІВ ВАГІТНОЇ КАТІ ОСАДЧОЇ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook