fbpx

Продюсер “Орла та Решки” Євген Синельников розповів, як до нього додому у Гостомелі прийшли російські військові

За його словами, друзі, які мешкають поряд, написали телеведучому смс, в якому попередили про те, як поводитися з військами РФ, які ходять домами.

Відповідне інтерв’ю було опубліковано на YouTube-каналі програми “Сніданок з 1+1”. Євген Синельников зазначив, що бачив російських військових ще за 3-4 дні до того, як вони прийшли в його дім.

“Ми їх бачили, вони ходили до сусідів, тому ми знали вже, що відбувається. У мене будинок був крайній біля лісу і до нас прийшли в останню чергу. Ми вже знали, що треба відчиняти двері, бо весь той день були постріли в один бік. Знаєте, коли не війна йде, і з двох сторін стріляють, а коли просто в один бік автоматна черга. Тобто ти просто розумієш, що людей розстрілюють”, – сказав Синельников.

Він додав, що незабаром його друзі, які проживають по сусідству, попередили, що потрібно поводитися з ними чемно.

“Вони сказали відчиняти двері, ні в якому разі не чинити опір, бути ввічливими і дати їм все подивитися, тоді є шанс, що все буде добре. Мені дуже пощастило, що мене знали, і я вважаю, що саме через це вони були більш лояльні”, – сказав продюсер.

Також він розповів про ситуацію, що сталася у його будинку, коли військовий РФ попросив зробити каву йому.

“Коли вони всі перевірили, і я вже дав їм автограф, вони запитали чи можна кави зробити. Ну а що ти їм скажеш тут, звичайно я можу зробити цю каву. У нас було чотири дитини, і бігала дівчинка, вона такий сміх. з них каже: “У мене така сама, так хотілося б її побачити.” І з одного боку, ти його ненавидиш, тому що він прийшов і зруйнував твоє життя, а з іншого боку – він теж людина, у нього теж є сім’я і дитина. Хочеться запитати: “Навіщо ти це робиш, невже ти не розумієш?””, – підсумував Євген Синельников.

Фото скрін.

You cannot copy content of this page