fbpx
Перейти до вмісту

Продукти для новорічного столу 2022-го подорожчають на 40-50%

Продукти для новорічного столу 2022-го подорожчають на 40-50%. Про це повідомив координатор експертної платформи НБУ Андрій Блінов.

Аналітик зазначив, що головним є показник інфляції. За результатами року вона становитиме близько 30%. Продукти, зокрема яйця, подорожчали більше за інші товари. Можна говорити про зростання видатків на 40-50%. Блінов спрогнозував індекс олів’є та інших традиційних страв Нового року. Він підкреслив, що точніша інформація буде після 20 грудня, бо є цінове ралі, яке цього року поки що не спостерігається.

«Можна говорити, що індекс цих цін буде десь цього року близько 40-45%. Більш точна інформація буде після 20 грудня, тому що є традиційне новорічне цінове ралі, яке поки що цього року ще не спостерігаємо. Воно буде ближче до Миколая, після 19 грудня спостерігається. Тому що такі окремі товари, як сири, яйця, м’ясо, можуть стрімко зростати саме в новорічний період. Станом на зараз я не бачу сильних сезонних стрибків», – пояснив фахівець і зазначив, що сезонні стрибки цін очікуються у третій декаді, коли українці згадають про те, що попереду свято.

Позначки:

You cannot copy content of this page