fbpx
Події
Продовження детективу зі зниклою породіллею: медики, поліція й подруги заперечують вагітність (відео)

І без того загадкова історія обростає новими подробицями. Новий розділ майже детективної історії про Дарину Лаговський, до недавнього часу начебто вагітну двійнею. Тепер 19-річну житомирянку підозрюють в обмані, говориться в сюжеті ТСН.19: 30.

“В даний час і протягом місяця на стаціонарному лікуванні така хвора не перебувала”, – говорить заступник головного лікаря житомирської лікарні № 2 Ігор Кухарук. Медики припускають, що дівчина взагалі не була при надії. Інакше без допомоги лікарів, хоча б на деякий час, не змогла б обійтися.

Читайте також:ДІВЧИНА, ЯКА ДВІЧІ ЗНИКАЛА ТА “ВТРАТИЛА ДВІЙНЮ”, НЕ БУЛА ВАГІТНОЮ – ДЖЕРЕЛА

Що 19-річна дівчина не була вагітна, говорять не тільки медики, а й поліцейські і навіть знайомі Дар’ї. “У ході перевірки фактичних відомостей, які б свідчили про те, що дівчина була вагітна, ніхто не почув. Такі свідчення не могли надати ні рідні, ні в ході запитів, які були відправлені в медичні установи. Ця інформація не знайшла свого підтвердження”, – пояснила керівник відділу комунікації ГУНП в Жітомірскойй області Алла Ващенко. “Ось скільки ми дружили – голого живота ніхто не бачив. Вона типу постійно в бандажі ходила”, – говорить одна з подруг.

Вона знає, хто хлопець дівчини. “Простий хлопець з хорошої родини, не мажор якийсь. Він зараз, як мені відомо, взагалі про цю тему говорити не хоче, і друзі при ньому не говорять. Він же її і з батьками познайомив, і хотів вже плюнути на те, що він її не любить, і жити з нею заради дітей. Ліжечка навіть купили “, – говорить подруга.

Друзі припускають, що аферу запланували заради примусу цивільного чоловіка 19-річної житомирянки до офіційного шлюбу. У поліції кажуть, Дарину Лаговський допитають, але відповідальність за надуману вагітність вона не понесе. Хіба що її хлопець, якого вона намагалася затягнути під вінець, подасть заяву про шахрайство. Інший варіант покарання за брехню, крім людського осуду – якщо прокуратура вирішить, що вигаданої вагітністю хотіли приховати якийсь злочин. “Якщо публічно з екрану телевізора буде висловлена інформація з підозрою про те, що можливо вбивство двох дітей, прокуратура повинна реагувати, щоб переглянути цю інформацію”, – пояснила юрист Анна Маляр.

Як повідомлялося, в кінці липня загадково зникла з Житомира дівчина раптово повернулася додому вже без вагітності двійнятами. Слідчих до неї не впустили через важке психологічного стану. Буквально на наступний день Дарина знову зникла. Вона пішла з дому на світанку в нічній сорочці і тапочках. За словами джерел ТСН, другий втечу Дар’ї була пов’язана з тим, що їй повинні зробити УЗД, і дослідження виявило б, що дівчина не народжувала.

Джерело.

Реклама