fbpx

Про які традиції, прикмети та заборони потрібно знати 26 вересня

Що не можна робити 26 вересня

Цей день абсолютно несприятливий для одруження та сватання – якщо одружитися на це свято, то життя молодої сім’ї не стане щасливим.

У тому випадку, коли весільна церемонія запланована саме на цей день і змінити дату не виходить, слід провести благодійну акцію або зробити благородний вчинок, щоб «згладити» негатив.

На Корнилія не можна займатися прибиранням житла, прати, шити та рукоділити, але ніхто не забороняє планувати реконструкцію чи майбутню перестановку в будинку.

Число дня: що потрібно робити 26 вересня 2023

Вони можуть розповісти про кожну людину, а також день, залежно від конкретної дати.

Число, що відповідає даті 26 вересня 2023 року – шість. Шістка в нумерології означає потребу створювати простір кохання навколо себе. Істинно і безумовно любити всіх людей, відмовившись від претензій, прихильності та залежності. У стосунках віддавати, а не отримувати.

А число дня – вісім. Вона уособлює баланс між духовною та матеріальною енергією. Цього дня важливо посвятити час допомоги іншим людям.

Народні прикмети на Корніллі

Слов’яни здавна вели спостереження за погодою та довкіллям у цей день, помічали всі зміни у рослинному та тваринному світі.

Існує ряд прикмет:

якщо сьогодні помічалося, що кури занадто сильно скидають із себе пір’я, то зима буде теплою, але якщо свійський птах линяє «з голови», то суворість зимового періоду очікується однозначно;

у разі, якщо до цього дня не залишилося жодного грака (усі відлетіли в теплі краї), очікується швидкого випадання снігу;

Діти, які з’явилися на світ цього дня, обов’язково будуть довгожителі.

Якщо у цей день піде дощ – потрібно обов’язково постояти під ним, щоб насититися позитивною енергією і позбутися негативних думок. А потім попити чай з медом – смачно та корисно!

You cannot copy content of this page