fbpx

Про це знали всі, але це вже доказ: Україна висилає угорського консула із Закарпаття

Рішення в МЗС ухвалили після публікації відео з консульства про видачу угорського громадянства українцям, пише ТСН.

Україна висилає угорського консула із Закарпаття до Угорщини. Цей захід є відповіддю на масову видачу угорських паспортів громадянам України.

Про це у середу, 19 вересня, повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, оприлюднивши відповідне відео із заявою у Facebook.

“Насправді це відео з видачею угорських паспортів в угорському консульстві, ми прекрасно знали, що це відбувається, попереджували наших угорських колег, але це вже доказ. На цей доказ мовчати не можна. Потрібно зреагувати. Як ми відреагуємо – я розумію. Цей консул поїде до Будапешту або до іншого угорського міста, але він насправді гвинтик в цій всій дипломатичній конструкції”, – заявив Клімкін.

Читайте також: На Закарпатті українцям таємно роздають угорські паспорти (з’явилося відео)

Нагадаємо, у середу, 19 вересня, ЗМІ оприлюднили відео, яке демонструє, як у консульстві Угорщини у Береговому Закарпатської області видають громадянам України паспорти громадянина Угорщини. Новоспеченим “угорцям” дають келих шaмпанського, вони також вголос промовляють присягу щодо вірності Угорщині. Чиновники консульства закликають приховувати від української влади наявність другого паспорта.

You cannot copy content of this page