fbpx

про санкції – вагонобудівний завод у Тихвіні йде у простій на два тижні

Російський Тихвінський вагонобудівний завод на два тижні піде в режим простою. Як повідомляє 16 травня «Фонтанка» з посиланням на прес-службу підприємства. Рішення було ухвалено керівництвом холдингу “Об’єднана вагонна компанія” у зв’язку з необхідністю “перегляду виробничого плану”.

Містоутворювальне виробництво буде у простої з 17 по 31 травня. Семи тисячам працівників забезпечать 2/3 від середньої зарплати, відпустку за графіком та збереження стажу.

«У цей період працівники зможуть скористатися відпустками з повною оплатою та перенесенням днів з інших періодів. Усі соціальні пільги та гарантії, передбачені законодавством РФ, включаючи щорічну основну відпустку, обчислення трудового стажу та інші трудові гарантії, а також додаткова соціальна підтримка з боку роботодавця, збережуться без змін», — запевнили на підприємстві.

Цікаво, що на тлі виходу з росії Siemens, яка постачала на РЖД електропоїзди, навпаки, мав би статися розквіт вітчизняного вагонобудування та локомотивобудування. Але бачимо іншу картину.

Раніше стало відомо, що петербурзький завод Nissan може вийти до річного простою до квітня 2023-го.

Фото: fbc.

05/17/2022

You cannot copy content of this page