fbpx

Про одвічних скигліїв: чоловік подруги заробляє за місяць більше, ніж я за пару років

Дуже дратують люди які плачуться що у них немає грошей. А насправді виявляється все навпаки.

У мене є студентська подруга, живемо ми один від одного далеко, але завдяки нинішнім технологіям спілкуємося щодня.

Так ось, ця подруга ну дуже любить бідкатися з приводу того, що їм не вистачає грошей. Дитина у них одна, вона працює. Чоловік у неї працює десь на півночі.

І кожен раз коли ми з нею зідзвонюємося вона починає одну і теж історію: ось грошей немає, нічого не можу собі дозволити, ми все в боргах і що робити далі вона не знає. Я мовчки слухаю і тільки з усім погоджуюся, не моя справа рахувати чужі гроші.

І ось в один з вечорів вона надсилає відео, де вона показує як вони облаштували свій будинок (який перейшов у спадок).

Кухонні меблі всі ну дуже дорогі і просто величезні, зроблені на замовлення. Ремонт у всіх кімнатах дуже дорогий і це видно відразу: шпалери, гардини, дизайн кімнат. Спальний гарнітур повністю з дерева і зроблений теж під замовлення. Загалом все шикарно і блискуче.

Читайте також: Віддав непотрібний ноутбук бідній сім’ї для дитини. У підсумку: втрачені неpви і скарга на мене в податкову

Розповіла скільки все це їм обійшлося, і купувалося все за гроші, а не бралося в борг. Ну тут я не витримала і вже на пряму запитала скільки ж отримує її чоловік. У відповідь почула суму про яку навіть думати боюся (я за два роки менше заробляю, ніж там за місяць! А у мене непогана зарплата).

Я залишилася при своїй думці, кожен живе як може. І для себе зробила висновок не варто вірити всьому що говорять, а вже тим більше коли вічно ниють- що немає грошей. Навіть близькі подруги бувають такі. Просто тепер коли вона скаржиться на гроші я мовчки слухаю або перевожу тему. А за себе намагаюся нічого нікому не казати, тим більше нам так не жити.

Фото ілюстративне – pixabay.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page