fbpx

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв ще 500 грн тим, хто вакцинується бустерною дозою від Covid-19

Громадяни України, які вакциновані бустерною дозою вакцини отримають додатково 500 грн – Зеленський.

Президент України записав відеозвернення до українців, де розповів про це додаткове заохочення для тих, хто вакцинується бустерною дозою від Covid-19.

Бустерною дозою вакцини вважається третя доза, яку можна отримати не раніше ніж через 6 місяців після введення останньої дози при первинній вакцинації.

Міністерство охорони здоров’я дозволило використовувати для бустерної вакцини будь-який зареєстрований в Україні препарат проти Covid-19: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinovac Biotech та Johnson & Johnson.

Перевагу можна віддати будь-якій вакцині. Тобто, якщо ви пройшли перший курс вакцинації препаратом Pfizer, то необов’язково робити повторне щеплення цією ж вакциною.

Без бустерної вакцинації Covid-сертифікат  втратить чинність через 9 місяців. Після третьої дози вакцинації можна отримати “зелений” Covid-сертифікат подовженої дії.

Володимир Зеленський також пообіцяв, що у лютому місяці буде розширено можливість використання “ковідної” тисячі для оплати за комунальні послуги. Але це стосуватиметься лише літніх людей.

You cannot copy content of this page