fbpx

Президент Молдови Мая Санду заявила, що росія планує здійснити держпереворот у Молдові

Президент Молдови Мая Санду заявила 13 лютого під час про те, що росія планує здійснити держпереворот у Молдові.

“План росії на майбутній період передбачає диверсії із залученням людей з військовою підготовкою, замаскованих під цивільних осіб, для проведення насильницьких дій, нападів на державні будівлі і захоплення заручників”, – розповіла вона.

Як заявила Санду, росія не вперше має намір дестабілізувати ситуацію в Молдові.

Вона зазначила, що за допомогою протестів опозиції рф має намір здійснити держпереворот в Молдові і змінити владу в Кишиневі.

“Документи, отримані від наших українських партнерів, вказують на місця і логістичні аспекти організації цієї підривної діяльності. План також передбачає використання іноземців для насильницьких дій. Наприклад, матеріали містять інструкції про правила в’їзду в Молдову для громадян Росії, Білорусі, Сербії та Чорногорії”, – сказала Санду.

Мета – росія хоче зупинити процес європейської інтеграції Республіки і використовувати Молдову у війні проти України.

“Спроби Кремля влаштувати насuльство в нашій країні не увінчаються успіхом. Зберігаємо спокій, і віримо в Молдову”, – сказала Санду.

9 лютого на засіданні Європейської Ради в Брюсселі Володимир Зеленський розповів, що поінформував Маю Санду про те, що українській розвідці “вдалося перехопити детальний російський план руйнування політичної ситуації в Молдові”.

You cannot copy content of this page