fbpx

Презентовано перший білоруський електромобіль (відео)

Національна академія наук (НАН) Білорусі презентувала перший білоруський електромобіль. Випробування електрокара були проведені на Республіканському полігоні для випробувань мобільних машин Об’єднаного інституту машинобудування НАН.Про це повідомляє “БелТА”, передає “Народна правда”.

Генеральний директор Об’єднаного інституту машинобудування НАН Сергій Поддубко розповів, що ідея створення електромобіля з’явилася рік тому.

“Потужність двигуна – 60 кВт, це десь 80 к.с. Цього цілком достатньо для роботи в місті. Максимальна швидкість, яку ми відчували на цьому полігоні, – 110 км/ч. Час розгону до 100 км/год ми поки до кінця не визначили – ми шкодуємо автомобіль, тому поставили електронну систему захисту. Ми поступово нарощуємо його можливості, з часом все характеристики виявимо і, якщо треба, підкоригуємо”, – сказав Поддубко.

За його словами, від звичайної розетки електромобіль буде заряджатися близько шести годин.

Повідомляється, що експериментальний зразок електромобіля створений на базі серійної машини GeelySC7 білоруської збірки. Вся компонентна база тягового електроприводу автомобіля локалізована в Білорусі. Покупним елементом є тільки накопичувач електроенергії російської компанії “Енер Зет” (Санкт-Петербург).

Читайте також:  Кросовер Tesla Model X впевнено перемагає легендарні гоночні спорткар (відео)

 

Джерело.

You cannot copy content of this page