fbpx
Дозвілля
Позбавлена корони “Міс Україна” отримала заманливу пропозицію

Дискваліфікованій “Міс Україна” Вероніці Дідусенко, яку позбавили корони через порушення правил конкурсу, запропонували зіграти у кіно.

Один із продюсерів української стрічки “Продюсер” Володимир Сивоконь звернувся до Вероніки з пропозицією взяти участь у зйомках через Facebook, передає Gazeta.ua

“Вся ця ситуація з конкурсом “Міс Україна” з кожним днем стає все цікавішою та цікавішою, ось просто з величезним задоволенням зняли б Вероніку Дідусенко в кіно. Можна вважати це повідомлення запрошенням до фільму “Продюсер”, – написав Сивоконь.

Сама красуня на пропозицію поки жодним чином не відреагувала.

Читайте також: Названо офіційну причину дискваліфікації «Міс Україна-2018»

“Продюсер” – комедійний фільм-подорож. У центрі сюжету самовпевнений і самозакоханий кінопродюсер, якому успіх вдаpив у голову. На нього чекають дивовижні пригоди, погоні, перестpiлки, курйозні ситуації та кілька уроків від карми. У головних ролях – українські зірки Даша Астаф’єва і Павло Зібров, ведучий Олексій Дурнєв, співачка Мішель Андраде, телеведучий Микита Добринін, спортсменка Лілія Подкопаєва, комік Борис Барський, “Міс Україна” Олександра Кучеренко, дизайнер Андре Тан та інші. Прем’єра фільму запланована на 14 лютого 2019-го.