fbpx

Повинен знати кожен: експерт з етикету розповіла, як поводитися на пляжі

Знання правил поведінки знадобляться навіть на пляжі, якщо ви хочете відпочити без проблем для себе та оточуючих. Яких правил варто дотримуватися, релаксуючи на узбережжі – читайте у порадах експерта з етикету Юлії Юдіної, пише 1+1.

1. Не брати на громадський пляж домашніх улюбленців. Існують спеціальні пляжі або місця, де можна відпочивати з домашніми тваринами, однак робити цього на людних пляжах не можна.

2. Стежити за поведінкою своїх дітей. Не потрібно кричати чи говорити настанови своїй дитині через увесь пляж, адже ви порушуєте спокій та відпочинок оточуючих.

Яким би не був вік вашої дитини, одягайте їм купальний костюм.

Читайте також: Ціни на їжу і житло надзвичайно привабливі: 11 курортних міст, в яких можна жити за копійки

3. Обирати купальник відповідно до вашого віку та фігури. Крім того, не беріть із собою дорогих прикрас та не переодягайтесь у непризначених для цього місцях.

За правилами етикету окуляри – не аксесуар, тому їх не носять на голові.

4. Не переступати через відпочивальників. Рухаючись у напрямку водойми у людному пляжі, некоректно переступати через іншу людину.

5. Не розмовляти голосно по телефону. Експерт зауважує, що у будь-якому людному місці, в тому числі й на пляжі, не можна голосно розмовляти по телефону. Якщо ж у вас вже виникла необхідність взяти слухавку, говоріть тихо.

Неприпустимо також голосно вмикати на пляжі свою музику та приносити з собою їжу із сильним запахом.

You cannot copy content of this page