fbpx
Події
Поводився незвично: колеги розповіли подробиці зникнення бізнесмена в Києві (відео)

Засновник одного з київських коворкінгів Денис Кожушко, якого розшукують з 4 жовтня, в день зникнення був чимось схвильований.

Денис прийшов на роботу, як зазвичай, вранці та пішов до сусідньої будівлі в банк, щоб заплатити за Інтернет. Після цього чоловік не повернувся в офіс.

“Він чомусь був схвильований. Він завжди такий життєрадісний був. Того ранку у нього взагалі не було ніяких емоцій. Скляний, порожній погляд”, – розповіла його секретар Ольга.

Відразу після зникнення Дениса жінка зателефонувала його братові Вадиму. Того ж дня йому вдалося отримати відео з декількох камер спостереження біля офісу, на яких видно, що до банку Денис не дійшов.

За словами брата бізнесмена, версій причини зникнення Дениса у нього немає, оскільки ні перешкоджання діяльності коворкінгу, ні особистих погроз йому не було.

“Частково вже опрацьовані камери відеоспостереження, також з метрополітену записи. Ця частина, яка опрацьована, не дала жодної інформації”, – розповіла прес-секретар Оболонського райвідділу поліції Оксана Щербак.

Також 10 жовтня слідчі направили запит до суду, щоб отримати інформацію про телефонні дзвінки й повідомлення Кожушка.

Зазначається, що правоохоронці вже допитали родичів і знайомих Дениса і зібрали відео зі всіх камер спостереження.

Читайте також: Жахлива подія: під час уроків у школі на Київщині обвалилася стеля (фото,відео)

Джерело.

facebook