fbpx

Повний ігнор: “День росії” на купованій Херсонщині

На Херсонщині окупаційна влада організувала святкування дня росії, яке місцеві жителі проігнорували, – каже голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та радник голови Херсонської військової адміністрації Сергій Хлань у коментарі Суспільному.

“Більш ганебного сорому Росія не могла собі уявити. Там херсонців є 30 чи 40 людей. Навіть якщо б врахувати тих, хто ходить на всі свята, не зважаючи на їх політичний окрас, їх мало б бути більше. Просто неможливо прищепити меpтве дерево до живого”, – каже Самойленко.

“По всій області росіяни організували в традиційному своєму стилі концерти “пєсні і пляски” Южного військового округу. Анонсовані також виступи якихось співаків, а по області – творчих колективів”, – додав Хлань.

За словами радника, рух Опору розклеїв листівки За QR-кодами по всьому місту, за якими можна детальніше ознайомитись із пропозиціями “Здав окупанта – отримай гроші” тощо.

Такі листівки поклеїли навіть на будівлі, де військові РФ розташували свій штаб ФСБ, та на зайнятих росіянами адміністративних будівлях, зазначив Хлань.

Фото: УП.

06/12/2022

You cannot copy content of this page