fbpx

Повернення техогляду для українських водіїв: стало відомо про нові правила при в’їзді в ЄС

Із 2018 року автомобілі, які виїжджають з України в країни-члени Європейського Союзу, зобов’язані мати відповідний талон проходження технічного огляду транспортного засобу. Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

Відповідну заяву зробив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час зустрічі із Повноважним Міністром Посольства Литовської Республіки в Україні паном Гвідасом Кєрушаускасом.

“Перед нами стоїть завдання поетапного введення обов’язкового технічного огляду. Ми вже маємо відповідні нормативно-правові акти, які набудуть чинності в наступному році. Нам потрібно якісно до цього підготуватися. Залучаються кращі світові практики і експерти. Ми хочемо, щоб технічний огляд здійснювали приватні компанії, акредитовані Національним агентством акредитації України, мають лабораторії, достатню матеріально-технічну базу і відповідають вимогам, встановленим чинним законодавством”, – зазначив Лавренюк,

Зазначається, що на сьогоднішній день обов’язковий технічний огляд проходять транспортні засоби, які здійснюють комерційні перевезення.

You cannot copy content of this page