fbpx
Події
Поцуплений окупантами телефон мешканки Маріуполя “сплив” у Чечні

Дівчинка з Грозного зняла на поцуплений гаджет себе та подругу, а потім відіслала справжній господарці телефону голосове повідомлення з подякою “за подарунок”.

Завдяки тому, що сфотографовані на телефон світлини автоматично завантажувалися в хмарне сховище, весь світ може побачити “визволителів” та їхніх родичів. Історію намародереного у Маріуполі телефону розповіли у місцевому виданні MRPL.CITY.

Вкрадений російськими окупантами телефон, що належить мешканці Маріуполя Катерині, “сплив” у Чечні. Вхід у пристрій та обліковий запис українки був зафіксований у місті Грозний.

Як виявилося, тепер пгаджетом користується дівчинка із Чечні. Вона знімала себе та подругу на камеру для відеоповідомлення у Telegram.

Потім вона також записала голосове повідомлення, адресоване справжній власниці телефону, в якому заявляє: “Подарунок зробила, дякую”.

Завдяки тому, що всі зняті чеченською дівчинкою на вкрадений пристрій світлини автоматично відправлялися в хмарне сховище, Катерина побачила також самих “визволителів” та їхніх родичів.

Судячи з фото, вони не бідують. І цілком могли собі дозволити купити дитині телефон, а не приходити з війною до чужої країни, руйнувати мирне місто та красти пристрій.

Фото: скріни з телеграм – каналу MRPL.CITY.

05/01/2022