fbpx

Потрапила на бригаду шахраїв. Домовились на одну суму за ремонт, закупила матеріали. Вони зробили частину, взяли передоплату та зникли. З’явилися через тиждень і сказали, що у них вигідніша робота підвернулася, і якщо я хочу, щоб вони доробили мою квартиру, потрібно буде прямо зараз оплатити роботу повністю і в 1,5 рази більше.

Потрапила на бригаду шахраїв. Знайшла в інтернеті, відгуки наче були хороші. Мені треба було швидко робити ремонт тому й зразу домовилась з ними.

Домовились на одну суму за ремонт, закупила матеріали та меблі. Сказали що зроблять все за 2-3 місяці, і я зможу заїхати на квартиру вже зовсім скоро.

Вони зробили частину ремонту, взяли передоплату та зникли. З’явилися через тиждень і сказали, що у них вигідніша робота підвернулася, і якщо я хочу, щоб вони доробили мою квартиру, потрібно буде прямо зараз оплатити роботу повністю і в 1,5 рази більше.

Друг сказав, що це стандартна схема для шахраїв. У кращому разі надішлють доробляти іншу бригаду, у гіршому — пропадуть з грошима. Я дуже довго складала гроші на ремонт, навіть не поїхала у відпуск аби лиш заробити на новий хороший ремонт.

Я й сама розумію, що нічого хорошого із цього не вийде. Але що робити? Вся квартира завалена, немає ні підлоги, ні унітазу навіть. А мене за місяць виселяють зі орендованої квартири, зняти нове житло немає грошей бо все пішло в ремонт. Не жити ж мені на голій підлозі з унітазом  під боком? Толком нічого й не зробили в квартирі, в жодній із кімнат.

Боюсь що віддам гроші, і вони просто зникнуть як це часто буває.

You cannot copy content of this page