fbpx
Дозвілля
Потап привідкрив таємницю стосунків із Каменських (відео)

Артист пригадав початок роботи у гурті. “Не було ніякого кастингу. У нас була зустріч, на якій ми познайомилися. Я жартував, як завжди, в своїй манері. Настя якось так на мене глянула, бо в неї інше почуття гумору, якось фиркнула на мене. Не можу сказати, що вона мені сподобалась. Потім ми почали записувати пісню і стало ще гірше, бо в неї дуже твердий характер.

Ось як зіштовхнулися під час роботи, так і продовжили сваритися. А потім випускали пісні, які ставали хітами. А наші стосунки ставали все гірше і гірше. Це такий парадокс. Перші три роки чим більше ми сварилися, тим популярнішими ставали. І тільки останні 4 роки ми кайфуємо від роботи разом. Тому що ми зрозуміли, що це доленосний проект, душі та любові”, – зауважив він.

 “Я був в Казахстані у День народження. Ми знайшли в Астані український ресторан і влаштували там українську вечірку. Замовили все, що можна було, шикарно відпочили всім колективом. Велика подяка тим людям, які навіть так далеко створили українську тусовку. І була там дівчина-офіціант, яка спілкувалась з нами виключно українською мовою. Це було дуже зворушливо. А після трьох чарочок самогоночки стало так весело та добре мені, що я зрозумів – 35 – це тільки початок”, – підсумував він.

Читайте тут: МУЗИЧНИЙ ШЕДЕВР. ВИХОВАНЕЦЬ ПОТАПА ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ ЗАСПІВАВ ДЛЯ КАРОЛЬ (ВІДЕО)

Джерело.