fbpx
Дозвілля
Потап після схуднення в облягаючому комбінезоні вразив всіх наповал (фото)

Життя артиста насичена різними подіями, інтригами, емоціями та іншими принадами. Тому не дивно, що іноді будь-кому, хто виступає на сцені, доводиться виходити із зони комфорту і пробувати свої сили в чомусь новому. На цей раз Потапу довелося приміряти облягаючий комбінезон бежевого кольору, в якому він виглядає дуже навіть симпатично, на думку його шанувальників в Інстаграме, де відразу ж з’явилося фото цього ексцентричного артиста.

Потап підписав знімок скромно і лаконічно: «Буває і таке))». А ось його шанувальники не стали скупитися на компліменти і написали такі коментарі: «Чіткий! Зухвалий! А що? Може собі дозволити! »,« Потапчик, як же ти схуд! Красунчик! Обожнюю тебе !!! »,« Олексій, виглядаєте дуже добре, гарне мужнє тіло! »І всі інші відгуки в такому ж дусі.

Читайте також:ПОТАП НАГАДАВ ПОКАЛІЧЕНІЙ КОЛЕЗІ ПРО РОБОТУ (ФОТО)

Основна частина шанувальників Потапа, що відзначилися в коментарях, звернули увагу на те, що він помітно схуд. Але свого секрету Олексій не розкриває, на відміну від колеги по сцені Насті Каменських, яка худне у всіх на очах вже більше півтора року.

potap

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook