fbpx
Події
Посилки російських окупантів з білорусі – загубилися

Дві третини посилок від російських мародерів, які відправлялися з м. Мозир 1 і 2 квітня, зникли з системи СДЕК чи не дійшли до користувача, пише Медіазона.

45 з 69 посилок, які за даними проекту «База даних», відправили російські військові через сервіс СДЕК, мають статус «не вручено» або «замовлення не знайдене».

В 16 випадках сайт СДЕК видає помилку «замовлення не знайдене» так, ніби цього відправлення ніколи не існувало або воно було видалене. Ще 29 замовлень мають статус «не вручено» – такий статус надається, коли посилка була доставлена до адресата, але її не вдалося вручити або її не забрали протягом двох тижнів після надходження.

При цьому 17 посилок перебувають в дорозі, п’ять вручили і дві чекають вручення.

Повне зникнення замовлень з системи компанія пояснила тим, що клієнт міг створити замовлення через сайт, але не відправив його або ж відправив, але не оплатив чи забрав відправлення назад.

У групах в соцмережах вже з’являються повідомлення про продаж краденого в Україні. Наприклад, нещодавно росіянка намагалася продати набір інструментів, який її чоловік вкрав під час війни проти України. За такий товар жінка просить 2,4 тис. рублів (852 грн).

Фото: Сьогодні.

04/14/2022