fbpx
Події
Пост журналістки про домагання викликав хвилю жахливих історій

У соцмережі користувачі почали розповідати історії про насильство і  домагання, які вони пережили. Це стало реакцією на пост, який на своїй сторінці в Facebook розмістила журналістка Анастасія Мельниченко.

“Я хочу, щоб сьогодні говорили ми, жінки. Щоб ми говорили про насильство, яке пережила більшість з нас. Я хочу, щоб ми не виправдовувались “я йшла в спортивках серед дня, а мене все одно зловили”. Тому що нам не треба виправдовуватися. Ми не винні, винен завжди насильник. я не боюся говорити. І я не відчуваю себе винною”, – написала вона.

Читайте також: У Польщі за підозрою  затримали 6 українців

“Мені 21. Я розійшлася з психопатом (справжнім, клінічним), але забула у нього вдома дідову вишиванку, яку позичала йому. Я йду до нього додому. Він мене скручує, силою роздягає і прив’язує до ліжка. Ні, не гвалтує. “Просто” робить боляче фізично. Я відчуваю себе безсилою від того, що не можу ніяк вплинути на ситуацію. Він фоткає мене голою і погрожує викласти знімки в інтернет. Я ще довго боюся розповідати про те, що він зі мною робив, тому що боюся фоток в інтернеті. А боюся я через те, що дуже соромлюся свого тіла (смішно згадати тепер)”, – розповіла Мельниченко.

Запис дівчини викликав величезну хвилю подібних історій, якими користувачі, серед яких і чоловіки, почали активно ділитися.

“Учитель фізики, 10-й клас. Підвальне приміщення (він там ще й уроки праці вів). Викликав перездавати лабораторку … Коли вже зібралася йти, почав відпускати жарти, типу “шкода, що я набагато раніше народився, а то ми могли б…”, і раптом такий – а ми і зараз можемо … я впала в ступор, не могла поворухнутися від жаху. Він завів про “я б тобі з фізикою допомагав”, і потягнувся до застібки у мене на одязі. І тут я від жаху вийшла зі ступору, кинулася з підвалу назовні. Втекла, він не наздоганяв”, – написала Людмила Дуленко.

“Мені 27, я повертаюся додому автостопом із Дніпра, на фурі з дядьком-далекобійником десь за 60 з Донецька. І все добре, розмови, історії, смішки, поки ми не зупиняємося на обід, після якого дядько обертається до мене і так радісно запитує “Ну що, покажеш мені ?” – згадала Уляна Опанович.

Читайте також: У Львівській області збезчестили жінку-інваліда

Джерело.