fbpx
Авто
Пост вагітної жінки яку зупинили поліцейські підірвав мережу

Доброго дня! В четвер увечері поверталися з Кінг Кросу з колегами по роботі. Я вагітна на 7-му місяці, зі мною подружка в такому ж положенні. Жодна з нас алкоголю не вживає, тим більше в такому терміні. На Зубрі нас зупиняє поліція стосовно фар, які були несправні.

Признаю факт, що фари несправні, готова була оплатити штраф. Поліцейський,починає нести нісенітницю, що я нетвереза і заставляє дихати в трубку. Я нервуюся, в мене задишка від нервування. За 5 років водіння ніколи не дихала в трубку та і взагалі ніколи мене не підозрювали у вживанні алкоголю за кермом 🙂 Пояснюю, що я вагітна, мені зле,я не зможу дихати в трубку. Він пхає мені цю трубку дихай! Я дихаю, але виявляється неправильно, там треба якосб повільно, а в мене часте дихання.

Вразили фрази: Якщо ви вагітна, чому сідали за кермо? Цікаво, перший раз чую, що вагітним не можна за кермо. Якщо вам погано, для чого ви сідали за кермо?

Я кажу: Мені погано від нервів і переживань, в мене задишка. Прошу викликати швидку, бо чую, що дійсно зле, перед очима все пливе. Він як зомбі: Дихайте в трубку. Викликати мені швидку відмовився. Поруч з ним були два поліцейські, які мовчки спостерігали, ніхто його не зупиняв чи якимось чином мене заспокоював. Викликала швидку сама. Приїхали за 5 хвилин, дякую їм дуже – в результаті тиск в мене 180 на 100, всю трясе, мене забирають в лікарню Мед Інституту. Персонал медінституту в шоці, коли розповідаю свою історію Люди, я в шоці, невже ми повертаємося знову до старих часів ДПС????

Хами і амбіцили знову рулять? Я відходила від інциденту кілька днів, довелося лежати і приймати заспокійливе. Хто відшкодує мені моральні збитки? Куди звертатись. До речі, горе-поліцейського сфотографувала, машину теж. Де шукати захисту від хамства нової поліції?