fbpx
Події
Послуги за 30 хв, швидше але не дорожче: новий сервісний центр без вихідних у Києві

У центрі Києва на площі Лесі Українки, 1, поруч з київської обладміністрацією закінчують будівництво суперсучасного сервісного центру “Готово!”. Запустити його обіцяють вже в липні, працювати він буде без вихідних, а послуги обіцяють надавати дуже швидко. “Сегодня” побувала в документ-сервісі і подивилася, як йде підготовка до відкриття.
Будівля документ-сервісу (площа 1,3 тис. кв. м) одноповерхова, майже повністю скляне і прозоре. Дах зовні обіцяють прикрасити українським орнаментом. Всередині багато вільного простору. Робітники закінчують утеплення зовнішніх стін і паралельно внутрішню обробку. Наступного тижня сюди вже повинні завезти меблі. “Кабінетів тут не буде. Простір, оформлене в стилі мінімалізму, поділимо на зони. Це зона очікування, ресепшн (до 6 співробітників), прийом документів (близько 30 співробітників) і видача документів (близько 8 співробітників). Буде кафе і дитяча кімната, де дітлахи зможуть малювати і грати, поки дорослі будуть займатися справами”, – каже перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

ВИСТАВКИ І СКУЛЬПТУРИ.

“Кожен громадянин України в найкоротші терміни зможе отримати тут послуги в архітектурно-будівельній, реєстраційній, міграційній та земельній сферах”, – пояснюють в КОДА. Обіцяють, що документ-сервіс порадує і естетикою. Перед центральним входом в “Готово!” з’явиться невеликий зелений сквер з лавками. Надалі тут планують встановити скульптури, для цього залучають до співпраці українських авторів. Внутрішній простір документ-сервісу також планують окультурити: в приміщенні проводитимуть виставки художніх робіт – картин і інсталяцій. “Щоб відвідувачі, приходячи за послугами, могли дізнатися побільше і про сучасне мистецтво”, – кажуть в обладміністрації. Перші відвідувачі “Готово!” побачать роботи київської художниці Ольги Глумчер. За словами майстра, вона якраз закінчує працювати над ними. Це буде десять картин (п’ять диптихів) розміром два на півтора метра і півтора на метр. “Тема моїх робіт – взаємодія людини і натовпу, особистості і держави. Назви картин біблійні – “Понтій Пілат”, “Страшний суд”, адже я працюю з архітипом, а не з конкретними політичними подіями і реаліями”, – каже художниця і додає, що роботи її в документ-сервісі будуть експонуватися не менше місяця.

Читайте також: СТУДЕНТ ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СТВОРИВ РОБОТА-НЯНЮ.

Швидше, але не дорожче
Щодня центр зможе обслуговувати до 5 тис. осіб, працювати він буде з 8:30 по 21:30 в будні дні і з 9:00 по 18:00 в суботу-неділю. “Головною відмінністю документ-сервісу від центрів адмінпослуг буде оперативність. Наприклад, зареєструвати право власності на нерухомість у нас можна буде за 30 хвилин. У інших на це йде мінімум дві години. Всі документи будуть оброблятися на місці, в бек-офісі. Вартість послуги буде залежати від строків її виконання (максимум 6890 грн), але не дорожче, ніж в центрах адмінпослуг”, – каже директор “Готово!” Катерина Шульгіна. Етапи виконання своєї заявки людина зможе відстежити через сайт “Готово!” в особистому кабінеті. Документи можна буде отримати на руки, в електронному вигляді або листом. Відвідувачі, які прийдуть за закордонним паспортом, зможуть проконтролювати якість фото в документі. Для цього встановлять чотири фотокабінках (одна – для інвалідів).

В майбутньому спектр послуг розширять. “Плануємо реєструвати шлюби, розлучення, видавати свідоцтва про народження дітей. Також хочемо відкрити фронт-офіси та по всій області, щоб люди оперативно отримували послуги, не виїжджаючи до Києва”, – говорить Парцхаладзе.

Джерело.