fbpx
Дозвілля
Портрет ідеально вірного чоловіка

Ваші з ним зарплати більш-менш можна порівняти. Американські соціологи з’ясували, що чоловіки частіше зраджують, якщо вони заробляють набагато більше або набагато менше, ніж дружина. Мабуть, багатий чоловік вважає, що йому все простять, а бідний таким чином самостверджується.

Його друзі теж вірні своїм дружинам або подругам. Поганий приклад заразний: якщо “Вася гуляє – і нічого”, то і він може піти наліво слідом за Васею.

Він відчуває, що його люблять і йому довіряють. Забудь цю дивну максиму “Їм треба тільки одного”: насправді причина більшості зрад зовсім не в iнтимi. Згідно з дослідженням, проведеним компанією “Ньюмен”, більшість чоловіків зраджують тому, що шукають емоційного задоволення.

Він екстраверт. Це несподівано: здавалося б, чим легше людині заводити нові стосунки і чим ширше її коло спілкування, тим вищий ризик, що ці відносини вийдуть за рамки дружби. Насправді, кажуть дослідники, екстраверти менше піддаються впливу оточення, і їх важче спoкусити. Вони охоче спілкуються з багатьма, і це не заважає їм ділити ліжко тільки з дружиною. Інтроверти ж швидше погодяться на зpаду, тому що для них налагодити контакт з новою людиною – це рідкісна можливість, яку шкода ігнорувати.

Читайте також: Відсоток розлучень серед них найнижчий: дослідники назвали ідеальний вік для шлюбу

Він – фанат важкого року. Сайт британської газети “Міррор” провів опитування серед меломанів і з’ясував, що брутальні любителі року – зразкові сім’янини. (На перших трьох місцях в рейтингу запеклих зpaдників виявилися шанувальники джазу, сальси і поп-музики.)

Але ми б не стали надто серйозно ставитися до результатів цього опитування: ймовірно, менше любителів адюльтеру зізналося в пристрасті до хеві-металу просто тому, що цей напрямок в принципі не найпопулярніший у світі.

Він виріс у великій родині. Опитування показали, що до зpад більше схильні ті, хто ріс єдиною дитиною.

Він не так-то швидко зaвoдиться. Якщо чоловік не з тих, хто займається як сухий порох від найменшої іскри, у нього є час подумати і прийняти правильне рішення раніше, ніж певні частини тiла подумають за нього.

Джерело – Країна здоров’я.