fbpx
Події
Порошенко висловився про заборону на в’їзд Самойлової (відео)

Представниця Росії Юлія Самойлова порушила українське законодавство незаконно відвідавши анексований Крим, а Росія свідомо пішла на провокацію, відправивши її на Євробачення-2017.

Про це на прес-конференції заявив Петро Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів.

“Україна абсолютно чітко і послідовно стоїть на позиції щодо невизнання незаконної анексії Криму. Відвідування Криму Україна допускає тільки через адміністративний кордон із Херсонською областю. Інший спосіб є порушенням українського законодавства, яке тягне за собою санкції”, – пояснив голова держави.

За словами президента, Росія свідомо йшла на провокацію в цьому питанні.

“Це абсолютно чітко відомо російській стороні. І вимоги є однаковими для всіх. Російська сторона знала про це. Свідомо ухвалила рішення розраховуючи на провокацію. Українська влада не пішла на цю провокацію, вона діє послідовно стосовно всіх, хто порушує українське законодавство. Тому відповідні органи не надали дозвіл на перетин українського кордону (Самойлової. – Ред)”, – наголосив Порошенко.

Президент нагадав, що російській стороні було запропоновано різні варіанти участі в конкурсі.

Читайте також: “Євробачення-2017”: Україна зробила різку заяву

“Ці пропозиції виходили від EBU. Починаючи від організації трансляції через відеотрансляцію відповідного учасника конкурсу і закінчуючи заміною учасника. Як відомо, Росії не потрібна була участь в “Євробаченні”, їй потрібна була провокація. Я щасливий, що завдяки ефективним діям української влади, цієї провокації вдалося уникнути”, – підсумував президент.

Джерело.