fbpx

Порошенко відреагував на ситуацію навколо Інтера

Розслідуванням пожежі на телеканалі займеться Генеральна прокуратура.

Президент України Петро Порошенко доручив генеральному прокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що відбулися на телеканалі Інтер 4 вересня, під особистий контроль.
“Я доручив генеральному прокурору взяти розслідування під особистий контроль, тому що залишається багато питань”, – сказав Порошенко на нараді з керівниками силових відомств у понеділок, повідомляє прес-служба глави держави.

Окрім того, президент дав доручення міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову докласти максимальних зусиль для забезпечення правопорядку на вулицях Києва і в цілому в Україні і тримати ситуацію на контролі.

Щодо того, що сталося на Інтері напередодні, президент сказав: “Неприпустимо, щоб хтось вривався (у будівлі), підпалював – я впевнений у тому, що це не має жодного стосунку до патріотів. Сьогодні це не менше, якщо навіть не більше шкодить Україні, ніж будь-які контакти з провокаторами”.

Порошенко підкреслив, що силові відомства не повинні допустити ескалації насильства, а дії того чи іншого засобу масової інформації повинні оцінюватися в рамках закону.

Нагадаємо, що 4 вересня невідомі особи підпалили шини на вул. Щусєва під офісом компанії “Національні інформаційні системи”, що виробляє програми для телевізійного каналу Інтер. За попередньою інформацією, у будівлю закинули димову шашку, через що розпочалася пожежа.

Начальник Головного управління столичної Національної поліції Андрій Крищенко поінформував, що правоохоронці затримали шістьох осіб у зв’язку з пожежею, а потім ще трьох: усі вони – колишні військовослужбовці ЗСУ.

Після допитування їх відпустили.

Правоохоронці розслідують подію за правовою кваліфікацією за статтями Кримінального кодексу України “Хуліганство” і “Умисне пошкодження майна”.

Читайте також: ЗМІ показали, що залишилось від “Інтера” (відео)

Джерело.

 

You cannot copy content of this page